українська російська англійська
На Буковині вдосконалюють процес реалізації необробленої деревини
16.01.2012 | 12:07
Чернівецька ОДА

Виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації про удосконалення механізму проведення торгів з реалізації лісосировинних ресурсів Чернівецької області розглянуто під час щопонеділкової апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади. За інформацією начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Ігоря Чебана, реалізація заготовленої необробленої деревини підприємствами обласного управління лісового та мисливського господарства здійснюється шляхом проведення аукціонів. Через аукціон реалізується вся заготовлена деревина за винятком дров паливних, деревини, що використовується для розвитку матеріально-технічної бази, деревини, реалізація якої передбачено колективними договорами.

“Для забезпечення вітчизняного товаровиробника торік підприємствами управління  поквартально проведено чотири основні загальні аукціони з продажу необроблених лісоматеріалів, 4 спецаукціони для забезпечення плитних підприємств сировиною заготівлі у першому, другому, третьому та четвертому кварталах”, – повідомив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства. На основні аукціони виставлено всього 82 тис. 499 кбм лісоматеріалів необроблених, продано на аукціоні 69 тис. 564 кмб (84%). “Враховуючи звернення підприємств, які переробляють лісосировину в області, проведено додаткові 4 аукціони, на які було виставлено 14 тис. 84 кбм лісоматеріалів необроблених та продано 12 тис. 699 (90%)”, – зауважив Ігор Чебан.

З метою вдосконалення організації роботи з реалізації необробленої деревини в області, створення прозорого механізму ціноутворення, розвитку конкурентних засад у торгівлі деревиною, для забезпечення нею зростаючих потреб вітчизняних деревообробних підприємств, управлінням лісового та мисливського господарства та “Асоціацією деревообробників Буковини” підписано “Протокол узгодження”, де зазначено вимоги, які повинні виконувати підприємства управління та деревопереробні підприємства, повідомив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства. Перед початком аукціону з продажу необробленої деревини проводяться засідання з суб’єктами підприємницької діяльності області, які займаються переробкою лісосировини.

 

версія для друку