українська російська англійська
Мінінфраструктури відмовилося від службових автомобілів та мобільних телефонів
16.01.2012 | 16:34
Прес-служба Mіністерствa інфраструктури

Міністерство інфраструктури України не використовуватиме кошти державного бюджету на службовий автотранспорт та мобільний зв'язок. Відповідно до доручення Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова Міністерству інфраструктури України  заборонено здійснення видатків на придбання автомобілів, мобільних телефонів, транспортні послуги та послуги мобільного зв'язку.

Відтак Міністерство відмовилося від транспортних послуг.

З метою економії цього року співробітники Мінінфраструктури також не використовуватимуть службові мобільні телефони.

Сьогодні, 16 січня 2012 року, у зв’язку з відсутністю подальшої потреби на закупівлю послуги з перевезення пасажирів наземним транспортом відповідно до частини 1 статті 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01.06.2010 № 2289-VІ Мінінфраструктури відмінило торги на закупівлю послуги на перевезення пасажирів наземним транспортом (на квітень-грудень 2012 року).

Довідково:

На балансі Міністерства інфраструктури легкові автомобілі та мобільні телефони не обліковуються, протягом 2011 року не здійснювалась оплата послуг мобільного зв’язку.

Для забезпечення Міністерства транспортними засобами у 2011 році було укладено договір на транспортні послуги, термін дії якого закінчився 31.12.2011р.

 

версія для друку