українська російська англійська
Чернівецька область перша в Україні запровадила інтернет-олімпіади
16.01.2012 | 16:16
Чернівецька ОДА

Проведення інтернет-олімпіад дає змогу взяти в них участь дітям з усіх, навіть найвіддаленіших, куточків Буковини. Про це сьогодні на селекторній прес-конференції повідомив начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Бауер. Інтернет-олімпіади з базових дисциплін проведено серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів краю з 9 по 12 січня.

Для цього методистами Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та відділами й управліннями освіти сформовані списки учасників інтернет-олімпіад, розроблено та апробовано тестові завдання з кожної навчальної дисципліни. В інтернет-олімпіадах з базових дисциплін в поточному навчальному році взяли участь 14 команд області, у складі яких налічувалося 840 учнів.

Найбільше представництво з усіх навчальних дисциплін зафіксовано від загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернівці – 450 учасників та Сторожинецького району – 104 учасники. Переможців інтернет-олімпіад буде додано до рейтингового складу учасників третього етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін кожного району області та міста Чернівці.

 

версія для друку