українська російська англійська
На Дніпропетровщині посилять роз'яснювальну роботу серед населення про надання житлових субсидій
16.01.2012 | 16:45
Дніпропетровська ОДА

Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації В’ячеслав Задорожний доручив керівникам міст та районів Дніпропетровської області посилити роз'яснювальну роботу серед населення про надання житлових субсидій. Про це він повідомив під час селекторної наради з міськими головами та головами райдержадміністрацій.

«З 1 січня 2012 року Уряд спростив умови для отримання субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. Тому серед населення необхідно проводити роз’яснювальну роботу. Усі, хто має право на субсидію, повинні її отримувати. Губернатор Олександр Вілкул особисто контролює хід надання субсидій в області»,  – зазначив В’ячеслав  Задорожний.

Зокрема, сім’ї, до складу яких входять діти або інваліди І та ІІ груп та дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму, сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги 10% середньомісячного сукупного доходу. Раніше для отримання субсидії дохід таких сімей не повинен був перевищувати 50% прожиткового мінімуму на одну особу. Наразі в області налічується 26 тис. сімей, які мають отримувати таку субсидію. Перерахунок розміру субсидій для сімей, які отримували субсидії проведено автоматично, без додаткових звернень громадян.

Також вперше за роки незалежності субсидію можуть отримувати і студенти вищих навчальних закладів, які проживають у гуртожитках. Загалом в області мешкають у гуртожитках ВНЗ 12,7 тис. студентів. Тепер вони будуть сплачувати  за житлово-комунальні послуги 15% середньомісячного доходу.

В’ячеслав Задорожний доручив міським головам та головам райдержадміністрацій активізувати роз’яснювальну роботу серед студентів, які мають право отримувати субсидію.

Загалом в області субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримують більше 114 тис. сімей.

 

 

версія для друку