українська російська англійська
Анатолій Присяжнюк доручив перевірити роботу усіх дозвільних центрів на Київщині
16.01.2012 | 16:08
Київська ОДА

На виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича з 1 січня у Київській області почали працювати дозвільні центри. Відповідно до доручення голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка на території кожного району та міста Київської області були створені і сьогодні функціонують інформаційно-довідкові та дозвільні центри.

Метою впровадження інформаційно-довідкових та дозвільних центрів в області є спрощення процедури отримання дозволів, зведення до мінімуму візитів підприємців та громадян; збільшення прозорості у сфері надання дозволів тощо.

Анатолій Присяжнюк доручив начальникам відповідних управлінь облдержадміністрації забезпечити участь своїх представників у роботі дозвільних центрів та попередив про перевірку їх роботи найближчим часом.

Усі дозвільні центри області попередньо засвідчили свою готовність до роботи з урахуванням зміни організаційного підходу з принципу «єдиного офісу» до принципу «єдиного вікна», зокрема в районних центрах встановлена достатня кількість посад державних адміністраторів, погоджено та затверджено в установленому порядку на зазначені посади підготовлених осіб. Дозвільні центри оснащені необхідними приміщеннями, обладнаннями та програмними продуктами.

 

версія для друку