українська російська англійська
Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Йорданією виходить на новий етап
16.01.2012 | 16:18
Прес-служба Aнтимонопольного комітету

Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством вийде на новий етап. У рамках засідання української частини Спільної українсько- йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва відбулося обговорення питань щодо шляхів налагодження та розвитку співпраці у сферах, що становлять взаємний інтерес.

Засідання Комісії відбулося під керівництвом Голови Антимонопольного комітету України Василя Цушка, якого розпорядженням Кабінету Міністрів України призначено головою української частини зазначеної комісії.

До складу української частини Комісії увійшли представники органів державної влади, Торгово-промислової палати України, Українського союзу промисловців та підприємців, державних підприємств та організацій.

Члени Комісії зосередили увагу на виробленні конкретних заходів у найбільш перспективних сферах двостороннього співробітництва, що будуть обговорюватися з йорданською стороною під час спільного засідання Комісії.

Підсумовуючи результати засідання, Василь Цушко зазначив: «Активізація двостороннього українсько-йорданського співробітництва, насамперед, у нафтогазовій, енергетичній, будівельній, транспортній сферах, у галузях охорони здоров’я, туризму, освіти і культури на теперішньому етапі є дуже важливою. Йорданська сторона відкрита до співпраці, і ми маємо можливість для подальшого просування української продукції на йорданський ринок, збільшення обсягу експорту української продукції до цієї країни, здійснення спільних проектів та обміну досвідом».

 

 

 

версія для друку