українська російська англійська
Україна та Ірак поглиблюють торговельно-економічну співпрацю
16.01.2012 | 17:29
Прес-служба Антимонопольного комітету

Під керівництвом Голови Антимонопольного комітету України Василя Цушка відбулося чергове засідання Української частини Українсько-іракської спільної комісії з питань торговельного, економічного та технічного співробітництва.

У ході засідання були визначені пріоритетні сфери взаємодії та першочергові заходи, яких необхідно вжити з метою активізації співробітництва України з Республікою Ірак, а також затверджено оновлений склад Української частини Комісії.

Зокрема, українська сторона зацікавлена у розвитку співробітництва в нафтогазовій, енергетичній, будівельній, транспортній галузях тощо.

Наразі проводиться робота щодо підготовки спільного засідання Комісії.

Участь у заході взяли представники органів державної влади, Торгово-промислової палати України, Українського союзу промисловців та підприємців, державних підприємств та організацій, зацікавлених у співробітництві з Республікою Ірак.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2011 року № 1084-р Голову Антимонопольного комітету України призначено Головою Української частини Українсько-іракської спільної  комісії з питань торговельного, економічного та технічного співробітництва.

 

версія для друку