українська російська англійська
Торік у Донецькій області зафіксовано найнижчий коефіцієнт травмування у вугільній промисловості
16.01.2012 | 18:17
Прес-служба Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки

Минулого року коефіцієнт смертельно травмованих робітників у вугільній промисловості в перерахунку на 1 мільйон тонн видобутого вугілля (який є основним показником в усьому світі) був найнижчим за часів незалежної України і становив 1,7 (для порівняння, у 2000 році цей показник дорівнював 3,48). Про це під час наради за участю першого заступника Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Віктора Шайтана доповів начальник теруправління Держгірпромнагляду у Донецькій області Костянтин Дорофєєв.

Порівняно з 2010 роком рівень загального виробничого травматизму знизився на 591 випадок або на 13,1% (з 4519 до 3928), однак, кількість смертей, пов’язаних з виробничими травмами, зросла на 11 випадків або на 8,6% (зі 128 до 139).

«Завдання на наступний рік для системи державного нагляду визначено – заявив перший заступник Голови Держгірпромнагляду Віктор Шайтан, – це, перш за все, контроль за ефективністю функціонування системи управління охороною праці на підприємствах усіх галузей та форм власності, адже аналіз причин нещасних випадків за результатами розслідувань свідчить, що понад 70% працівників цього року загинули саме з організаційних причин. Це пов’язано з неналежним виконанням своїх посадових обов’язків осіб відомчого контролю».  

 

 

версія для друку