українська російська англійська
Донецька ОДА: У 2011 році Східною митницею перераховано до держбюджету рекордну суму - понад 7 млрд.грн.
16.01.2012 | 18:19
Донецька ОДА

Минулий рік був загалом успішним для митників Донбасу. Східною митницею було перераховано до державного бюджету рекордну суму - понад 7 млрдрн. Як повідомив сьогодні перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Сергій Дергунов на нараді за результатами роботи Східної регіональної митниці, 2011 рік став у регіоні роком активної імплементації концепції реформування митних органів «Обличчям до людей».

 «Реалізація Національного плану дій Програми Президента «Багате суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» передбачає реформування всіх державних структур, у тому числі і митних органів. Буквально напередодні нового року створено 20 нових підрозділів - митних постів, які дозволять максимально раціонально використовувати і кадровий і матеріальний ресурси для надання митних послуг фізичним та юридичним особам. Східною митницею активно велася робота зі встановлення, відкриття, функціонування та реконструкції пунктів пропуску, спрощення та скорочення часу здійснення митних операцій», - підкреслив Сергій Дергунов.

У 2012 році пріоритетними напрямами діяльності митних органів регіону залишаться боротьба з корупцією, несумлінним декларуванням, впровадження нових митних та інформаційних технологій, а також продовження реформування служби. Сергій Дергунов висловив упевненість, що в контексті таких масштабних подій, як 80-річчя Донецької області, а також проведення в Донбасі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу, Донбас гідно зустріне гостей на кордоні області. «Безумовно, від усіх нас потрібно максимальна концентрація, а також поєднання інтелектуальних і організаційних ресурсів», - акцентував увагу він.

 

версія для друку