українська російська англійська
Сумщина долучилася до всеукраїнських акцій "Олімпійська книга" та "Олімпійський куточок"
16.01.2012 | 18:05
Сумська ОДА

Сумщина долучилася до всеукраїнських акцій «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок». Про це заступник голови Сумської облдержадміністрації зазначила під час наради з питань підтримки олімпійського руху в області.

  «Сьогодні влада створює належні умови для занять фізичною культурою і спортом, перш за все, для молодого покоління. У регіоні будуються футбольні поля, спортивні майданчики, тенісні корти, лижні траси», – наголосила Тамара Іщенко.

  За її словами, черговим кроком до пропаганди фізичної культури, спорту та олімпійського руху на Сумщині є створення в школах Олімпійських куточків та укомплектування навчальних закладів Олімпійськими підручниками.

  Як зазначила голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена Петрова, до кінця січня в кожній школі області мають з’явитися посібники «Олімпійський путівник» та  «Олімпійська освіта: теорія і практика», книга «Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях та відповідях» та комплект плакатів «Олімпійське сузір’я України».

  Окрім того, кожний шкільний клас отримає альманах «Зірки олімпійського спорту України», повідомила Олена Петрова.

 

версія для друку