українська російська англійська
Ревізори Луганщини за 2011 рік відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 41,8 млн. грн.
17.01.2012 | 09:50
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Ревізори Луганської області за 2011 рік відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через порушення законодавства, на суму 41,8 млн. грн. В тому числі забезпечили надходження до державного і місцевих бюджетів та відшкодували незаконних витрат та недостач бюджетних коштів на 18,9 млн. грн.

Зокрема, у травні 2011 року під час планової ревізії в КП «Лисичанськтепломережа» ревізори виявили порушення у розподілі природного газу за напрямами використання. Як відомо, ціна газу є різною для вироблення теплової енергії різноманітним категоріям споживачів, а на котельнях КП «Лисичанськтепломережа» було встановлено по одному вузлу обліку природного газу, витраченого підприємством на вироблення теплової енергії для населення та інших споживачів (підприємств, організацій, установ). Визначення обсягів газу здійснювалось щомісячно розрахунково, у відсотковому відношенні, відповідно до теплового навантаження.

Як наслідок, КП «Лисичанськтепломережа» протягом жовтня 2009 та січня 2010 року провело оплату ДК «Газ України» за завищені обсяги природного газу загальною кількістю 811,4 тис. куб. м на суму 1,6 млн. грн.

У листопаді 2011 року зазначену суму відшкодовано шляхом коригування КП «Лисичанськтепломережа» обсягів природного газу з ПАТ «Луганськгаз», що відображено в актах про фактичне споживання природного газу складених між підприємствами.

 

версія для друку