українська російська англійська
У сфері освіти Херсонщини виявлено фінансових порушень на суму понад 4,7 млн. грн.
17.01.2012 | 17:36
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Голопристанської райдержадміністрації Херсонської області з вересня 2008 по вересень 2011 року ревізори виявили порушень на загальну суму понад 4,7 млн. грн.

Найбільше порушень було зумовлено недотриманням чинного законодавства. Зокрема, юридичні особи окремо не реєстрували централізовану бухгалтерію, цех господарського обслуговування, методичний кабінет. Функціонування таких підрозділів призвело до фінансування одночасно з державного та районного бюджетів на загальну суму майже 4,5 млн. грн.

Під час ревізії було виявлено завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт на 104,02 тис. грн. Проавансований  товар на суму 70,71 тис. грн. так і не було отримано. При цьому заборгованість за регістрами бухгалтерського обліку не обліковувалася з червня по серпень 2011 року.

Зайво витрачено на оплату плату праці технічного персоналу навчальних закладів понад 50 тис. грн., на які, відповідно, були проведено зайві нарахування до державних цільових фондів.

Керівнику установи направлено вимоги про усунення фінансових порушень. На посадових осіб відділу освіти складено адміністративні протоколи. Матеріали ревізії передано до правоохоронного органу.

 

 

 

версія для друку