українська російська англійська
Талановиту молодь запрошують на Всеукраїнську студентську олімпіаду з інтелектуальної власності
17.01.2012 | 19:03
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

24 - 25 квітня 2012 року в Інституті інтелектуальної власності Національного університету "Одеська юридична академія" в м.Києві за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України відбудеться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Інтелектуальна власність". У фінальних змаганнях братимуть участь студенти вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України     № 1324 від 18.11.2011р. Інститут інтелектуальної власності Національного університету "Одеська юридична академія" в м.Києві призначений базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Інтелектуальна власність", яка відбудеться з 24 – 25 квітня 2012 року. До участі в II етапі олімпіади запрошуються студенти – переможці І етапу.

З програмою олімпіади та зразком анкети учасника можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України (sips.gov.ua).

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Інтелектуальна власність" проводиться з 2010 року за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України. Минулого року у фінальних змаганнях взяли участь студенти 12 вищих навчальних закладів України.

версія для друку