українська російська англійська
Колективи трубних заводів подякували Прем'єр-міністру за відстоювання інтересів національних виробників
18.01.2012 | 09:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

«Дозвольте від імені багатотисячних трудових колективів трубних підприємств висловити Вам глибоку подяку за Ваші особисті зусилля та діяльність очолюваного Вами Уряду, які втілились у підписанні З0 грудня 2011 року Протоколу про внесення змін та доповнень до Угоди про регулювання поставок деяких видів сталевих труб, що походять з України, на території Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації», -  йдеться у листі на ім’я Прем’єр-міністра України, який підписали керівники трьох провідних трубних заводів України.

У листі наголошується, що зазначеним Протоколом дію Угоди подовжено на 2012 рік та встановлено квоти на поставки українських труб до країн-учасниць Митного союзу, які складають: до Білорусі - 72 тис. тонн на рік, до Казахстану - 42 тис. тонн на рік, до Росії - 150 тис. тонн на перше півріччя поточного року з подальшим визначенням розміру квоти до кінця року.

«Ваша особиста підтримка, а також наполегливість і послідовність українських переговірників у відстоюванні інтересів національних виробників дозволили вирішити надзвичайно чутливе питання для українських трубників - збереження присутності продукції власного виробництва на великих традиційних ринках споживання українських труб в Білорусії, Казахстані та Російській Федерації, частка яких складає понад 40% у виробничих програмах українських трубних підприємств-учасників Угоди». – написали Главі Уряду.

При цьому вони зазначили, що «важко переоцінити значення підписаного документу, який дозволить вітчизняним трубникам, продовжити масштабну програму модернізації, започатковану до розвитку кризових явищ в світовій економіці, зберегти висококваліфіковані трудові колективи, забезпечити підвищення конкурентоспроможності українських підприємств».

 

версія для друку