українська російська англійська
У Криму стартувала апробація проекту "Відкритий світ"
18.01.2012 | 10:11
Рада Міністрів АРК

З 11 січня по 23 березня з метою підготовки вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Криму до участі у пілотному проекті «Відкритий світ» в автономії проходить майстер-клас для вчителів.

Апробація проекту проходить в 7-х класах пілотних шкіл з 11 предметів: українська мова, українська література, англійська мова, історія, географія, алгебра, геометрія, фізика, хімія, біологія та основи здоров'я.

Проект націлений на впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій. Зокрема, на освоєння вчителями 7-х класів роботи з електронними освітніми ресурсами, закріплення навичок в роботі з комплексами інтерактивного устаткування SMART, MIMIO, E-prezente.

Головним завданням занять є створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня - єдиної централізованої освітнього середовища для учнів, батьків і вчителів.

Майстер-класи проводять координатори-тренери з числа вчителів загальноосвітніх навчальних закладів автономії, що пройшли відповідне навчання.

На думку міністра освіти і науки, молоді та спорту Криму Віталіни Дзоз подібні проекти відіграють важливу роль в освітньому процесі та прискорюють передачу знань і накопиченого технологічного і соціального досвіду. «Проект не тільки забезпечує рівну можливість доступу школярів до якісних навчальних програм та методик незалежно від місця їх проживання, а й помітно підвищує якість надання освітніх послуг», - зазначила міністр.

 

версія для друку