українська російська англійська
У Вознесенську, що на Миколаївщині, введено в експлуатацію три соціально-побутові об'єкти
18.01.2012 | 11:15
Миколаївська ОДА

За участю голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Круглова, першого заступника Геннадія Ніколенко та міського голови м. Вознесенськ Юрія Гержова введено в експлуатацію три соціально-побутові об’єкти в м. Вознесенськ (котельня та 2 колективні установки з очистки води):

- Реконструкція котельні, на якій встановлено 5 електроагрегатів загальною потужністю 450 кВт/год, що дозволить досягти економії 108 тисуб.м природного газу на рік. Підрядна організація – ТОВ «Крокус» (Георгійко Валентин Іванович).Освоєно – 280,2 тис. грн. Термін окупності проекту в розрахунку на вартість заощадженого природного газу складає 2 роки.

- Улаштування стаціонарної малої архітектурної форми  (павільйону) з пунктом доочистки та розливу питної води. Підрядна організація ПП "ГЕНІР-БУД". Загальна вартість близько 220 тис. грн. Даний соціально-побутовий об’єкт дасть змогу забезпечити якісною питною водою 1,6 тис. чол.

- Улаштування стаціонарної малої архітектурної форми (павільйону) з пунктом доочистки та розливу питної води. Підрядна організація - ПП "ГЕНІР-БУД" Потужність - 5 м3/добу. Вартість соціально-побутового об’єкту близько 210 тис. грн.

Микола Круглов також зазначив, що в рамках впровадження програми «Питна вода Миколаївщини 2008 – 2020» до кінця тижня в м. Вознесенськ буде введено в експлуатацію ще одну котельню та 3 очисні установки.

 

версія для друку