українська російська англійська
Микола Азаров поставив вимогу припинити "тарифний розгул"
18.01.2012 | 11:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров поставив вимогу скасувати необґрунтоване підвищення  комунальних тарифів, яке допустили з 1 січня деякі органи місцевої влади.

Міністру регіональної політики, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолію Близнюку доручено до наступної середи надати  Уряду звіт про те, яких заходів вжито і яких треба вжити Уряду, Мінрегіонбуду, регіональним адміністраціям, щоб припинити «тарифний розгул». Таке завдання Микола Азаров озвучив 18 грудня на засіданні Кабінету Міністрів.

«Жодних підстав для підвищення комунальних тарифів немає», - наголосив Глава Уряду. Тож «всі необґрунтовані рішення мають бути негайно скасовані, а до їх авторів вжито заходів впливу».

З’ясувати детально ситуацію з тарифами в регіонах Микола Азаров доручив Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолію Близнюку, зокрема під час селекторної наради з регіонами, яка проводитиметься сьогодні.

«Детально з’ясуйте ситуацію в кожному регіоні, оцініть роботу чи бездіяльність кожного глави регіональної адміністрації», - сказав Микола Азаров. - Підготуйте на наступну середу для Уряду звіт про висновки, які зробили, і заходи, яких треба вжити Уряду, Мінрегіону, регіональним адміністраціям, щоб припинити «тарифний розгул».

 

версія для друку