українська російська англійська
Микола Азаров: Якісна вітчизняна продукція матиме попит як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку
18.01.2012 | 11:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що високоякісна вітчизняна продукція завжди матиме своїх покупців, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Про це Глава Уряду заявив, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів України.

Як наголосив Микола Азаров, вчора, перебуваючи з робочою поїздкою в Хмельницькому, він побачив на фронтоні швейної напис: «Купуй українське – зміцнюй державу». «Це не гасло. Це правильна політика», - зазначив Прем’єр-міністр України. При цьому він додав, що саме таку політику проводить Уряд.

Разом з тим, Глава Уряду висловив задоволення, що на Хмельниччині цю політику розуміють і реалізують. «На сирзаводі і на швейному виробництві я побачив сучасне технологічне обладнання, добросовісних робітників, ініціативних і грамотних керівників. Продукція випускається, безумовно, якісна і цілком конкурентна за ціною. Просто приємно, що такі товари у нас виробляються, і вони доступні для українських споживачів, ще й зовнішні ринки завойовують. Хочу щиро подякувати всім, з ким познайомився і спілкувався, за їх роботу, за позитивну налаштованість», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку