українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликає чиновників радитися з людьми в питанні реформування країни
18.01.2012 | 12:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликає керівників міністерств та відомств, місцевих органів влади залучати громадськість до прийняття важливих рішень, насамперед тих, які стосуються реформ. Про це Глава Уряду заявив, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів України.

«Люди підказують прості та ефективні рішення – на превеликий жаль, кращі, ніж іноді народжують чиновники. Люди вимагають справедливості, і у відповідь готові довіряти владі. Тому ми повинні чути людей, радитися з ними, здійснювати перетворення так, як очікує суспільство. Тобто, не нав’язувати незрозумілі рішення, а робити людей співавторами реформ», - заявив Микола Азаров.

Він переконаний, зокрема, після спілкування з працівниками підприємств Хмельниччини, що наші люди можуть вирішити економічні й соціальні завдання будь-якої складності. «У нас є ресурси, можливості і бажання працювати і жити краще. Треба тільки не заважати людям виявляти ділову ініціативу, не красти у них і час, і сили, і кошти всілякими адміністративними перепонами», - підкреслив Прем’єр-міністр.

версія для друку