українська російська англійська
Микола Азаров наказав розібратися, чому місцева влада під новорічні феєрверки "нащедрувала" підвищення квартплати
18.01.2012 | 12:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Глава Уряду поставив вимогу відлагодити нову методику тарифоутворення, з’ясувати причини підвищення цін на послуги житлово-комунального господарства та значної різниці вартості таких послуг не лише в окремих населених пунктах, а й у різних будинках, які розташовані поруч.

Прем’єр-міністр доручив розібратися, чому міські голови «не бачать  абсурду ситуації» і допускають такі «убивчі для людей рішення».

«Для будинків, які знаходяться на одній вулиці, буквально поруч, квартплата коливається в кілька разів. У нас що, різного сорту громадяни в різних будинках живуть?» – запитав Микола Азаров, наголосивши, що підстав для підвищення тарифів не було: тарифи на електроенергію і на газ не збільшились ні на копійку, бензин не подорожчав, курс гривні стабільний. Тобто всі основні складові собівартості комунальних послуг залишились незмінними.

 «Якщо не зрозуміла методика тарифоутворення для невеликих одно-, двоквартирних будинків – треба міняти методику, розбиратися буквально по кожному будинку, змушувати глав адміністрацій застосовувати надані їм законом важелі контролю за ціноутворенням і  скасовувати антисоціальні рішення», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що це робота не тільки Мінрегіону, а й важлива складова роботи Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства соціальної політики.

 

версія для друку