українська російська англійська
Покращення якості питної води та створення полігонів переробки сміття - пріоритетні завдання обласної влади Закарпаття
18.01.2012 | 15:15
Закарпатська ОДА

Голова Закарпатської облдержадміністрації пріоритетними завданнями на поточний рік вважає покращення якості питної води та створення мережі полігонів зі збору та переробки сміття. Про це Олександр Ледида заявив 17 січня під час прес-конференції.

На думку керівника Закарпаття, вирішення цих проблем дозволить значно покращити екологічну ситуацію в регіоні. Перші кроки були зроблені у 2010 та 2011роках, коли за межі краю вивезли небезпечні хімічні речовини – премікси та ХЗЗРи.

«Ми зробили величезний крок з реформування системи теплопостачання та гарячої води. Сьогодні все просто – платиш за газ, маєш тепло та гарячу воду. Закарпатців ніхто не може обмежити – жодні теплокомуненерго з безліччю  посередників, які не могли гарантувати якість послуг. Сьогодні усі ці питання зникли. Залишились інші проблеми. Основна з них – якість питної води, адже це - наше здоров’я. Ще одне – не менш важливе екологічне питання - збір та утилізація сміття. Річ не лише в тім, щоб вчасно та якісно зібрати сміття, але й переробити його», - зазначив Олександр Ледида.

За словами керівника Закарпаття, ці два питання і стануть пріоритетними у роботі влади у 2012 році.

 

версія для друку