українська російська англійська
Вперше з 2007 року досягнуто приросту виробництва у добувній промисловості Криму
19.01.2012 | 10:13
Рада міністрів АРК

За інформацією Головного управління статистики в АРК, у добувній промисловості Криму вперше з 2007 року подолано спад: за підсумками 2011 року приріст виробництва склав 1,2%.

Позитивна динаміка обумовлена зростанням обсягу видобутку природного газу, який у минулому році перевищив 1 млрд. куб. м. Також спостерігається стабілізація обсягів видобутку газу з вересня 2011 року за рахунок інтенсифікації експлуатації діючих родовищ.

У 2011 році досягнуто зростання виробництва і в інших основних видах промисловості: переробній - на 4,2%, виробництві та розподіленні електроенергії, води і газу - на 6%.

Сформована на початку 2011 року сприятлива зовнішньоекономічна кон'юнктура в цілому підтримувала розвиток орієнтованих на експорт галузей - хімічної промисловості та машинобудування. За підсумками року обсяги виробництва в машинобудуванні зросли на 23,9%, в хімічній і нафтохімічній промисловості - на 6,3%. Стимулюючим фактором розвитку машинобудування було як збільшення внутрішнього інвестиційного попиту, так і поліпшення інвестиційної активності в країнах СНД, що сприяло зростанню експорту продукції машинобудування.

В цілому за підсумками 2011 року приріст обсягів промислового виробництва в Криму склав 4,3%.

 

версія для друку