українська російська англійська
Мінінфраструктури рекомендує підвідомчим органам мінімізувати витрати на автомобілі та мобільні телефони
19.01.2012 | 10:21
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України рекомендує Укрзалізниці, Укравтодору та іншим центральним органам виконавчої влади, що входять до сфери його управління, відмовитися від службового автотранспорту та службових мобільних телефонів.

Для ефективного та раціонального використання бюджетних коштів  відповідно до окремого доручення першого заступника Міністра інфраструктури Костянтина Єфименка Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті, Державна інспекція України з безпеки на морському і річковому транспорті, Укрзалізниця, Державна спеціальна служба транспорту, Державіаслужба, Державне агентство України з туризму та курортів, Укравтодор мають мінімізувати витрати на придбання легкових автомобілів, мобільних телефонів та зменшити видатки на транспортні послуги та послуги мобільного зв’язку.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України вже відмовилося від службового автотранспорту та мобільних телефонів. Відповідно до доручення Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова в 2012 році Міністерство не використовуватиме кошти державного бюджету на службовий автотранспорт та мобільний зв'язок.

версія для друку