українська російська англійська
Микола Азаров представив колективу Мінфіну нового керівника
19.01.2012 | 15:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров представив колективу Міністерства фінансів нового керівника Валерія Хорошковського.

"Я глибоко переконаний, що Валерій Іванович упорається з надзвичайно важкою роботою Міністра фінансів", - сказав Глава Уряду.

Він додав, що Валерій Хорошковський під час роботи на інших посадах зарекомендував себе як дуже відповідальна людина.

Водночас Глава Уряду підкреслив, що перед Міністерством фінансів поставлено надзвичайно серйозні завдання, та висловив сподівання, що новий керівник Мінфіну продовжить конструктивну співпрацю з Нацбанком.

Прем'єр-міністр у цілому позитивно оцінив роботу попереднього Міністра фінансів Федора Ярошенка у 2010-2011 рр., спрямовану на забезпечення виходу з кризи та стабілізацію фінансово-економічної ситуації в державі.

 У свою чергу Федір Ярошенко подякував колективу за плідну співпрацю та побажав новому керівнику Мінфіну успіхів на такій відповідальній посаді.

Водночас Валерій Хорошковський зазначив, що вже сьогодні проведе консультації з заступниками Міністра і керівниками департаментів та роз'яснить їм завдання, які ставить перед Мінфіном Глава держави. "Перед призначенням я мав дуже серйозну розмову з Президентом України. Були поставлені завдання, які ми маємо виконувати для досягнення тих цілей, а вони дуже прозорі - це перш за все соціально-економічні завдання. І я думаю, що за рахунок того кадрового потенціалу, який є, з допомогою Прем'єр-міністра ми виконаємо ці завдання", - сказав Валерій  Хорошковський.

Прем'єр-міністр побажав йому успіхів та досягнень на новій посаді.

версія для друку