українська російська англійська
На Буковині Віталій Захарченко привітав вихованців дитячого притулку подарунками
19.01.2012 | 16:30
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко побував у гостях до вихованців притулку при Свято-Вознесенському Банченському чоловічому монастирі, що у Чернівецькій області.

Малеча цього закладу не з чуток знає про головного міліціонера країни, адже зовсім нещодавно діти приїздили до нього у гості. Немов Різдвяні янголяти, діточки колядували прямісінько у кабінеті Міністра. Віталій Захарченко зазначив, що у нього залишились дуже гарні і теплі спогади про відвідини дітей, саме тому він вирішив, перебуваючи на Буковині, обов’язково завітати у велику та дружню родину вихованців дитячого притулку.

Як годиться, у гості ходять не з пустими руками. Тож, Віталій Захарченко вручив вихованцям закладу та їхньому наставнику ключі від новенького автомобіля та подарунки для дітей, а архімандрита Лонгіна нагородив цінним подарунком – скульптурою «Архангел Михаїл». На знак вдячності, господарі влаштували для поважного гостя концерт і вручили Міністру ікону, зроблену власноруч спеціально до його приїзду.

Опікується великою родиною, яка налічує 309 дітей, настоятель Свято-Вознесенського чоловічого монастиря архімандрит Лонгін (Михайло Жар). Багатодітний батько-опікун від усього серця подякував Віталію Захарченку за подарунки та візит і нагородив його орденом Святого Володимира.

Міністр був присутній на службі Божій, яку відправив настоятель Свято-Вознесенського чоловічого монастиря архімандрит Лонгін (Михайло Жар). Після освячення води архімандрит привітав всіх із величним християнським святом Богоявлення та побажав усім Божої благодаті, здоров’я, миру і злагоди у родинах.

 

 

 

версія для друку