українська російська англійська
Керівництво МОНмолодьспорту провело діалог про реформування з директорами шкіл
19.01.2012 | 15:51
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

18 грудня заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський зустрівся з колективом директорів шкіл Святошинського району м. Києва.

Кількагодинний діалог було присвячено реформуванню школи, основним орієнтирам на 2012 рік, обговоренню конкретних документів Міністерства і практичних проблем в діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Борис Жебровський інформував про нові ініціативи МОНмолодьспорту, директори – про ситуації безпосередньо в педагогічних колективах. На завершення відвертої та щирої розмови заступник Міністра висловив твердження, що директор –  це безумовно центральна фігура в освіті, і від його професіоналізму, творчого ентузіазму, вміння визначати реальні шляхи діяльності школи в сучасних умовах і залежить доля реформи в освіті. Тому Міністерство пріоритетом своєї діяльності визначило необхідність координальної реформи педагогічної освіти всієї гілки вертикальної освітянської влади, максимальної підтримки ефективних керівників, а для цього потрібен постійний діалог і розуміння життя, яким живуть педагогічні колективи та педагогічні керівники.

 

версія для друку