українська російська англійська
На Луганщині готуються до відзначення 70-річчя "Молодої гвардії"
19.01.2012 | 17:17
Луганська ОДА

Цьогоріч на Луганщині відзначатимуть 70-річчя молодіжної підпільної організації «Молода гвардія». Про це йшлося на засіданні  організаційного комітету з підготовки і проведення у 2012 році визначної події. Було розглянуто проект плану заходів, які відбудуться на території області у 2012 році, питання координації діяльності всіх задіяних установ та організацій, адже у відповідності із постановою Верховної ради України, святкування відбудеться на державному рівні.

Керівництвом області акцентовано на залученні молоді до вивчення історичної спадщини Луганщини на прикладах героїзму підпільників-молодогвардійців, а також на виявленні обдарованої молоді та сприяння її особистісному розвитку. Для цього розроблено концепцію акції «Молода гвардія: покоління NEXT», яка проводитиметься з березня по вересень 2012 року.

Стартуватиме акція молодіжними флеш-мобами 1 березня  на головних площах міст і районів області. Крім того, акція включатиме конкурс творчих робіт і медіапроектів, виїзні літературно-музичні композиції «Слово про війну», «І не в шурф їх кидали, а в наші серця», марафон «Книга Слави молодогвардійців», кампанію соціальної реклами.

Вже сьогодні у Луганській обласній бібліотеці для юнацтва відкрився цикл уроків мужності «Ще юнаки, ще зовсім діти, а навкруги і кров, і смерть». До участі запрошені старшокласники середніх шкіл № 2 та № 11. Бібліотека також  запроваджує спеціальну літературну номінацію «Навіки нескорені», оголошену в рамках обласного конкурсу юних літераторів «Молоді голоси».

В рамках акції пройде обласне соціологічне опитування користувачів публічних бібліотек Луганської області «Пам’ять про подвиг» та виставка-діалог у читальному залі і віртуальна виставка на сайті бібліотеки «З юності – у вічність».

В рамках комплексної програми підтримки культури молоді села «Живи,  луганська глибинко!» планується провести літературно-музичну композицію «Торкаючись серцем до подвигу», що буде представлена не тільки читачам юнацької бібліотеки, але й молоді Марківського та Біловодського районів.

 

версія для друку