українська російська англійська
На Рівненщині формують реєстр слабозорих і незрячих
19.01.2012 | 18:36
Рівненська ОДА

Чіткий облік краян, які мають вади зору, доручила створити заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Сад.

За її словами, це допоможе запровадити адресну допомогу жителям області з обмеженими можливостями. Наприклад, при надходженні засобів реабілітації їх оперативно розподілять між потребуючими.

Водночас Світлана Сад зобов’язала медиків розробити кожному слабозорому індивідуальну програму реабілітації, а також вказати, яка робота їм підходить. Адже під час зустрічі з керівником області Василем Берташем краяни з особливими потребами називали проблему безробіття  як одну з найактуальніших. Відтак, вже до наступної наради з головою облдержадміністрації фахівці обласної служби зайнятості мають підшукати вакансії для слабозорих або ж запропонувати їм перенавчання чи підвищення фаху. Чим ще можна допомогти людям із обмеженими можливостями, мають відпрацювати також фахівці профільних управлінь облдержадміністрації. Їх проаналізують на нараді з представниками УТОГ і УТОС під головуванням Василя Берташа.

 

 

версія для друку