українська російська англійська
Херсонська ОДА розгляне можливість розробки піщаних кар'єрів у Новій Каховці
20.01.2012 | 10:55
Херсонська ОДА

Під час робочого візиту на завод будівельних матеріалів № 1 у Новій Каховці голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк заявив про можливість розробки нових піщаних кар’єрів у Новій Каховці.

«Продукцією цього заводу користуються в Кіровоградській, Миколаївській, Одеській областях. Більшість великих будівництв і в Херсоні відбуваються за участі каховського газобетону. «Оскар», «ЕКО-маркет», «Фабрика» користуються цими матеріалами. У цей же час, пісок, який є основною сировиною для газобетону, підприємство закуповує аж у Цюрупинську. Я думаю, що у Каховці достатньо піску, тому ми можемо розглянути можливість розробки тут нових піщаних кар’єрів», - сказав Микола Костяк під час брифінгу з журналістами.

Директор підприємства Іван Вінник подякував голові облдержадміністрації за увагу і допомогу у вирішені всіх проблемних питань, познайомив його з системою виробництва і матеріалами заводу.

ТОВ «Завод будівельних матеріалів №1» найбільше підприємство з виробництва автоклавного ніздрюватого бетону в Україні та у всій Східній Європі. Річний об'єм виробництва складає 300-350 тис.куб.м. продукції. Продукція випускається відповідно до провідної світової технології голландської компанії "Aircrete".

Основний напрямок продажу - це вітчизняний ринок. Також продукція представлена на ринках Молдови, Румунії та Росії. Продукція заводу визнана в Україні як «найкращий вітчизняний товар 2010 року».

На заводі працюють 270 робітників, середня заробітна платня понад три з половиною тисячі гривень.

 

 

версія для друку