українська російська англійська
На Рівненщині торік збудували 10 багатоквартирних житлових будинків
20.01.2012 | 12:12
Рівненська ОДА

На Рівненщині у 2011 році збудували 10 багатоквартирних житлових будинків за майже 46 мільйонів гривень. Про це повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак.

Використавши гроші з різних джерел, краянам запропонували 437 квартир. 6 об’єктів здали в експлуатацію в обласному центрі. Крім того, за програмою «Доступне житло» завершили ще один законсервований об’єкт, зазначив Володимир Новак. Відтак, у рівненських новобудовах краянам запропонували понад 20 тисяч квадратних метрів житла.

Закінчили також будівництво багатоквартирного об’єкта в селищі міського типу Клевань Рівненського району. Там здали в експлуатацію п’ятдесят квартир у цегляній новобудові, а це майже 3 тисячі метрів квадратних житла. У цьому будинку також придбали за державні гроші житло для 8 інвалідів першої групи та дітей-інвалідів, захворювання яких спричинене аварією на ЧАЕС. Ще півтори тисячі метрів квадратних житлової площі у багатоквартирних будинках торік здали в місті Здолбунів, понад 2 тисячі – у селищі міського типу Млинів, а також 1650 – у місті атомників.

Завдання на 2012 рік не менш амбітні, запевнив Володимир Новак. Адже люди отримають можливість оселитися в новобудовах, а будівельна галузь отримає інвестиції, котрі сприятимуть пожвавленню виробничників суміжних сфер, аргументував заступник голови облдержадміністрації.

 

версія для друку