українська російська англійська
Волинь перевиконала план доходів Державного бюджету в 2011 році на 82,5 млн. грн.
20.01.2012 | 13:05
Волинська ОДА

Річна статистика 2011-го, за попередніми даними, позитивна, - наголосив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді. «Нам вдалося зберегти темпи промисловості, покращити розвиток агропромислового комплексу. За минулий рік вперше маємо хай невеликий, але ріст з поголів’я великої рогатої худоби», - сказав він.

У 2011 році Волинь  займе третю позицію серед інших областей держави за динамікою будівельних робіт. Ріст складає 23%,  що означає 200 млн грн  додаткових вкладень у будівельну сферу.

За 11 місяців минулого року діяльність підприємств усіх форм власності  та галузей економіки Волині склав 699 млн 618 тис грн. прибутку. За інформацією Державної податкової служби в області, така тенденція збереглася і в грудні 2011 року, а тому план доходів Державного бюджету область за результатами року перевиконала на 82,5 млн грн.

Окрім цього, за попередніми даними, в минулому році на Волині ріст плати податку за землю склав 7,6%. У той час, як по Україні – 12,2%. «Такого результату вдалося досягти за рахунок синхронної роботи особливо у  Горохівському та Іваничівському районах. Це -  ведення обліку, аудиту, прозорих аукціонів», - підкреслив Борис Клімчук.

версія для друку