українська російська англійська
На базі Сумської дитячої лікарні створять інфекційне відділення та відділення інтенсивної терапії
20.01.2012 | 13:33
Сумська ОДА

На базі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні буде створено інфекційне відділення для дітей та відділення інтенсивної терапії для інфекційних хворих.

«Влада намагається зробити перебування дитячого контингенту міст і районів області в медичних закладах максимально зручним і комфортним», – наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО.

У ході інспектування лікарні було оглянуто відділення анестезіології, інтенсивної терапії, офтальмологічне та ортопедо-травматологічне відділення.

«Ми ознайомились з ходом реорганізації існуючої матеріальної бази обласної дитячої лікарні, що має на меті забезпечення більш повного та якісного надання спеціалізованої медичної допомоги дітям області», – зазначила заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Світлана КРИВЦУН.

Керівники обговорили плани організації роботи інфекційного відділення для дітей на 40 ліжок та відділення інтенсивної терапії для інфекційних хворих, а також можливості переводу 5-ти дитячих нейрохірургічних ліжок з обласної клінічної лікарні на базу обласної дитячої клінічної лікарні.

Тамара Іщенко висловила впевненість у тому, що реорганізацію буде завершено найближчим часом, тож діти області отримають можливість лікуватися в гідних умовах.

версія для друку