українська російська англійська
У 2012 році Уряд остаточно вирішить проблему енергетичної залежності України
20.01.2012 | 16:09
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У 2012 році Уряд поставив перед собою завдання остаточно вирішити проблему енергетичної залежності  України. Про це Прем’єр-міністр України Микола  Азаров заявив на підсумковій прес-конференції для центральних і регіональних ЗМІ за результатами діяльності Уряду у 2011 році.

За його словами, більшість проблем в економіці України зводиться до надзвичайно високої ціни на газ, яку Україна змушена сплачувати Російській Федерації: «Я хочу, щоб ви всі зрозуміли – вирішуємо проблему ціни на газ, і ми знімемо всі абсолютно проблеми на 2012 рік. Так, проблем ціла купа, але всі вони мають другорядний характер порівняно із зазначеною проблемою», - заявив Микола Азаров.

При цьому він додав, що Україна споживає надзвичайно великий обсяг газу, ціна якого досить висока, і тому сплата за нього послаблює економіку: «Тому ці платежі за газ обезкровлюють нашу економіку».

При цьому Глава Уряду висловив переконання, що  вже у поточному році Уряд цю проблему вирішить. «Так у 2011 ми впоралися, а у 2012 році ми ставимо перед собою завдання цю проблему вирішити однозначно», - сказав Микола Азаров.

Він також наголосив, що з цього питання сьогодні було ухвалено рішення і на засіданні РНБО під керівництвом Президента.

 

версія для друку