українська російська англійська
Микола Азаров: 2012 рік буде роком збільшення реального добробуту наших людей, реального розвитку нашої економіки
20.01.2012 | 17:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

2012 рік буде роком збільшення реального добробуту наших людей, реального розвитку нашої економіки. Так охарактеризував перспективи на цей рік Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час своєї підсумкової прес-конференції.

«Ми перевершимо рівень і 2007 року, і 2008 року, безумовно, докризовий, і почнемо розвиватися. Ми заклали 3,9% зростання за порадою наших фахівців і кредиторів, але я розраховую на те, що ми все-таки вийдемо на 5-6% темпів зростання», - заявив Глава Уряду, додавши, що в кінці наступного року «подивимося, хто з нас виявиться правим».

«Я за природою оптиміст», - сказав Микола Азаров, підбиваючи підсумки свого виступу про результати роботи Уряду в 2011 році.

Глава Уряду заявив, що непростими були і 2010, і 2011 роки, особливо 2011 рік.

«Але, завдяки тому, що ми мали тверду підтримку Президента, перш за все, і Парламенту, Уряду вдавалося знаходити ті рішення, які відповідали ситуації і в економіці, і в соціальній сфері, і в світових фінансах», - підсумував Микола Азаров.

«Поклавши руку на серце, я можу сказати відверто і чесно: ми зробили все, що могли в таких вкрай несприятливих умовах, зовнішніх факторів перш за все, ми домоглися результатів максимально можливих, - сказав Глава Уряду. - І це дає нам впевненість у тому, що 2012 рік буде роком збільшення реального добробуту наших людей, реального розвитку нашої економіки».

 

версія для друку