українська російська англійська
Микола Азаров: Я багато отримую від спілкування в Facebook
20.01.2012 | 17:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров дуже цінує спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook. Про це він заявив під час підсумкової прес-конференції для представників центральних та регіональних ЗМІ.

«Я дуже багато отримую від спілкування, хоча, звичайно, різні речі там пишуть. Іноді думаю: «Як таке можна Прем'єр-міністру побажати? Навіть ворогу таке важко побажати, а тут Прем'єр-міністру пише», - зазначив Глава Уряду.

При цьому він спростував чутки недоброзичливців про те, що його сторінку на Facebook він особисто не веде. «Все байки про те, що я сам особисто не читаю, не виходжу і замість мене хтось пише, щось відповідає - абсолютно не відповідають дійсності. Як би важко з часом не було, я завжди знаходжу час для того, щоб сам особисто спілкуватися і відповідати. Для мене це спілкування важливо, тому, що це прямий діалог з людьми», - заявив він.

Крім цього, Микола Азаров зазначив, що він вимагає від кожного міністра особисто спілкуватися в соціальних мережах з людьми: «Я зажадав, щоб кожен міністр займався. Не через помічників фільтровану інформацію отримував, не через служби, а безпосередньо, що відбувається на місцях».

Як відомо, Прем'єр-міністр вже традиційно щоп'ятниці спілкується з користувачами соціальної мережі Facebook.

 

 

версія для друку