українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Приріст ВВП в 2012 році може скласти 5-6%
20.01.2012 | 17:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Приріст реального валового внутрішнього продукту в Україну в 2012 році може виявитися вищим закладених у бюджеті 3,9% і скласти 5-6%. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на підсумковій прес-конференції з регіональними та центральними ЗМІ.

За його словами, Уряд у 2011 році зробив все від нього залежне для того, щоб забезпечити стабілізацію національної економіки. «Поклавши руку на серце, я можу сказати відверто і чесно: ми зробили все, що могли в таких вкрай несприятливих умовах впливу всіх зовнішніх чинників, перш за все, ми домоглися результатів максимально можливих. І це дає нам впевненість в тому, що 2012 рік буде роком збільшення реального добробуту наших людей, реального розвитку нашої економіки. Ми перевершимо рівень і 2007 року, і 2008 року, безумовно, докризові, і почнемо розвиватися. Ми заклали 3,9% за порадою наших фахівців і кредиторів, але я розраховую на те, що ми все-таки вийдемо на 5-6% темпів зростання, а в кінці наступного року побачимо, хто з нас виявиться правий», - заявив Микола Азаров.

Глава Уряду нагадав, що минулого року економіка країни зросла на 5,2%, що істотно перевершило прогнози всіх міжнародних фінансових організацій.

 

версія для друку