українська російська англійська
Кіровоградщина серед лідерів за рівнем усиновлення у державі
20.01.2012 | 11:29
Кіровоградська ОДА

Начальник служби у справах дітей Кіровоградської ОДА Віра Сухопарова прокоментувала поточний момент з розвитком сімейних форм виховання в області.

За її словами, під час брифінгу Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка, присвяченого актуальним питанням захисту прав дітей, зазначалося, що найбільш успішно завдання Президента України щодо необхідності розвитку прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу реалізовується у Харківській, Чернівецькій, Тернопільській, Кіровоградській, Сумській та Черкаській областях.

Що стосується Кіровоградської області - Віра Сухопарова відзначила тенденцію до зростання рівня охопленням дітей-сиріт сімейними формами виховання, що дає оптимістичний прогноз та впевненість у тому, що у нинішньому році органи місцевої влади та служби у справах дітей області повністю виконають свій обов’язок - забезпечення права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім'ї.

«На території області станом на 1 січня 2012 року функціонує 29 дитячих будинків сімейного типу та 192 прийомні сім’ї, в яких виховується 517 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - зазначила начальник служби у справах дітей. - Найкраще у 2011 році реалізували право дитини на виховання у прийомних родинах у Вільшанському, Компаніївському та Олександрівському районах».

 

версія для друку