українська російська англійська
Свідома політика підтримки вітчизняного виробника сприяла збільшенню виробництва власних продуктів
20.01.2012 | 20:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завдяки тому, що Уряд приділяв значну увагу підтримці сільського господарства, цьогоріч вдалося виробити достатню кількість продукції сільського господарства та значно знизити ціни на неї. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час прес-конференції, зазначивши, що було отримано рекордний урожай зернових 56,7 млн. тонн.

При цьому Глава Уряду наголосив, що було значно зменшено ввезення м’яса, зокрема на 21 відсоток свинини, на 68 відсотків – м’яса птиці і т.д.

«Це була свідома політика підтримки вітчизняного виробника», - підкреслив Микола Азаров, додавши, що «виробник наш на це відгукнувся, і ми значно наростили виробництво власних продуктів харчування».

«І ось ця політика привела до того, що в ціновому плані ми не допустили росту цін, не зважаючи на те, що скоротили більш дешевий імпорт, а ціни на основні продукти харчування не піднімали, навпаки – по цілому ряду знизили», - підкреслив Глава Уряду.

Це все – результати відповідної політики, яка проводилася в галузі сільського господарства, і відповідно буде проводитися й надалі, наголосив Микола Азаров. Він акцентував, що було збудовано великі зерносховища, овочесховища, побудовані оптові ринки, «яких ніколи не було в нашій країні».

«Тобто Уряд взяв курс на цінову стабільність по продуктах харчування», - сказав Микола Азаров, підкресливши, що досягти її можна лише конкретною роботою.

 

версія для друку