українська російська англійська
Перелік навчальних закладів, які отримали право готувати арбітражних керуючих, збільшився ще на три виші
23.01.2012 | 14:11
Прес-служба Міністерства юстиції

Ще три вищі навчальні заклади отримали дозвіл у Міністерстві юстиції на відкриття курсів з підготовки арбітражних керуючих.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, після розгляду заявок, таке право надано Міжнародній академії фінансів та інвестицій (м.Київ), Закарпатському державному університету (м.Ужгород) та Хмельницькому університету управління та права (м.Хмельницький).

Таким чином, станом на 23 січня дозвіл здійснювати підготовку спеціалістів за кваліфікацією «Арбітражний керуючий» отримали вже 10 навчальних закладів України. Зокрема, у грудні 2011 року таке право також отримали: Міжнародний інститут бізнесу (м.Київ), Міжрегіональна академія управління персоналом (м.Київ), Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції (м.Київ), Кримський інститут економіки та господарського права, (м. Сімферополь), Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка (м. Луганськ, с. Ювілейне), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м. Луганськ), а також Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля (м. Дніпропетровськ).

Як повідомлялося раніше, для організації курсів з підготовки арбітражних керуючих до Мін’юсту може звернутися будь-який вищий навчальний заклад третього або четвертого рівня акредитації, що здійснює підготовку за напрямами "Право", "Економіка та підприємництво", "Менеджмент і адміністрування" або "Державне управління".

Після завершення курсів такі заклади, на підставі рішення екзаменаційної комісії, видаватимуть свідоцтва про присвоєння кваліфікації арбітражного керуючого.

Строк дії свідоцтва становить два роки з моменту його видачі. Протягом цього строку власник свідоцтва матиме право звертатися за отриманням ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражних керуючих.

Підготовчі курси може пройти будь-яка фізична особа, що має повну вищу юридичну або повну вищу економічну освіту та стаж роботи за спеціальністю не менше трьох років.

Мін’юст визначено головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства Указом Президента України від 6 квітня 2011 року №395/2011.

 

версія для друку