українська російська англійська
Волинь лідирує в рейтингу регіонів за інституціями та рівнем розвитку фінансового ринку
23.01.2012 | 15:36
Волинська ОДА

Волиняни найбільше в державі довіряють місцевій владі. Такий результат «Звіту про конкурентоспроможність регіонів України 2011», який зроблено фахівцями Фонду «Ефективне Управління» за підтримки Всесвітнього економічного форуму. За його даними Волинська область займає 12 позицію.  Про це повідомив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді.

«Волинь лідирує в рейтингу регіонів за двома складовими – за інституціями та рівнем розвитку фінансового ринку, - цитує авторів дослідження голова облдержадміністрації. – У складових оцінки інституційного розвитку – високі показники етики та ефективності роботи державних органів, низький рівень корупції та мінімальне нецільове використання бюджетних коштів. Відтак, фахівці Фонду роблять висновок про найвищий рівень довіри волинян до місцевої влади».

Також область лідирує за ефективністю правової системи у врегулюванні суперечок і оскаржуванні регуляторних актів.

На загальний рейтинг конкурентоспроможності Волині вплинула низька оцінка розвитку інфраструктури області (24-е місце). Зокрема, автори дослідження вказали на відсутність аеропорту, морських чи річкових портів, нерозгалужену мережу залізничних перевезень тощо.

Висока позиція Волинської області в аналізі ринку товарів, пояснюється ефективністю антимонопольної політики (1-е місце) та ступенем орієнтації на покупця (2-е місце).

 

версія для друку