українська російська англійська
Пенсійний фонд виконав свої міжнародні зобов'язання у 2011 році
23.01.2012 | 16:45
Прес-служба Пенсійного фонду

Протягом 2011 року Пенсійний фонд України виконав свої міжнародні зобов’язання щодо виплати пенсій за кордон та іноземних пенсій в Україні.

Так, за міжнародними зобов’язаннями України за звітний період управлінням міжнародного співробітництва забезпечено своєчасну виплату пенсій у 19 країн світу громадянам України, які проживають за кордоном, на суму 1280,16 тис. дол. США  та  971,83 тис. євро.

Пенсіонерам іноземних держав, які проживають в Україні, згідно з міжнародними договорами здійснено виплату пенсій на суму 2277,27 тис. дол. США та 342,06 тис. євро.

Від Пенсійного фонду Російської Федерації надійшло 65,72 млн. рос. руб. громадянам України, які працювали в районах Крайньої Півночі та місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі.

Проведено виплату компенсаційних сум військовослужбовцям, які стали інвалідами, а також членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби у складі Миротворчих Сил ООН, на суму 50 тис. дол. США.

Здійснювалась робота щодо підтвердження страхового (трудового) стажу, набутого громадянами на території України. Закордонним установам Болгарії, Іспанії, Російської Федерації, Словаччини, Угорщини, Чехії підготовлено та надіслано 2687 формулярів–довідок про підтвердження страхового (трудового) стажу українським громадянам, які проживають за кордоном.

Співпраця із закордонними установами по захисту прав українських громадян триває.

 

версія для друку