українська російська англійська
30 мільйонів одиниць хліба мешканці Одещини придбали із знижкою від обласної влади
23.01.2012 | 17:12
Одеська ОДА

19 січня 2012 року голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук відвідав ДП «Куліндоровський комбінат хлібопродуктів».

Під час перебування на підприємстві керівник Одещини розповів про заходи, які були вжиті обласною владою задля забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку хліба у області та забезпечення соціальних цін на хліб масового вжитку.

«Ще в 2010 році я видав розпорядження, згідно з яким в регіоні створено регіональний ресурс продовольчого зерна. Дані дії були зроблені з метою забезпечення населення хлібом соціально значимих сортів за нормальними цінами. І як підсумок: ціна на хліб за цей час піднімалася лише один раз - в кінці 2010 року», - відзначив Едуард Матвійчук.

За словами керівника Одещини, з бюджету області на часткову компенсацію вартості борошна для виробництва масових сортів хліба було виділено 6,75 млн. гривень.

«Я хочу, щоб всі розуміли - це ті гроші, які обласній владі вдалося заробити. Це не гроші з Києва. Завдяки політиці обласної влади, досягненню взаєморозуміння з керівництвом підприємства нам вдається утримувати цінову політику на хліб. За рахунок виділених коштів на здешевлення вартості борошна було виготовлено 30 мільйонів одиниць хліба масових сортів», -  підкреслив Едуард Матвійчук.

Як зазначив директор ДП «Куліндоровський комбінат хлібопродуктів» В.Березняк, така соціальна програма реалізується тільки в Одеській області.

версія для друку