українська російська англійська
Минулого року газифіковано майже 40% території Хмельниччини
24.01.2012 | 09:37
Хмельницька ОДА

Минулого року газифіковано майже 40% території Хмельниччини. Про це голова Хмельницької облдержадміністрації заявив під час брифінгу.

 «У минулому році Хмельниччина газифікувала майже 40% території. Цілий ряд районів, які мали 15-18 процентів газифікації, вийшли на 50%-60%. Темпи не збавлятимемо і цього року», - наголосив Василь Ядуха.

Велика увага, за словами керівника краю, приділяється енергозбереженню: «Ми говоримо сьогодні про те, що кожна бюджетна галузь має провести утеплення фасадів приміщень, заміну вікон, ремонт дахів для того, щоб економити і берегти тепло. Ми говоримо за пошук альтернативних видів опалення, і це запроваджується на теренах Хмельниччини».

За словами голови адміністрації, сьогодні не поодинокі випадки переходу на електроопалення, цілий ряд промислових підприємств та шкіл переходять на котли, які використовують дрова. Як приклад, він навів школу у Понінках Полонського району. Сучасна котельня на дровах опалює приміщення 1800 метрів квадратних. За підрахунками, співвідношення ціни дров і газу 1:15.

 

 

 

 

версія для друку