українська російська англійська
Цього року житловий фонд Броварського району має збільшитися на 47 тисяч квадратних метрів
24.01.2012 | 10:37
Київська ОДА

На 2012 рік громада Броварського району Київської області покладає особливі надії в подальшій розбудові свого життя.

Нинішнього року житловий фонд району має збільшитися на 47 тисяч квадратних метрів. При цьому левова частка - 39 тисяч метрів квадратних припадає на індивідуальну забудову. Окрім того, за рахунок усіх джерел фінансування очікується введення в експлуатацію трьох чотириповерхових будинків по дві тисячі квадратних метрів кожен у Рожнах, Пухівці, Літках. Продовжуватиметься будівництво котеджного містечка «Ново-Богданівка» на території Богданівської сільської ради. Планується також розпочати зведення триповерхового житлового будинку на 18 квартир у Княжичах, зблокованих житлових будинків на площі шість гектарів у Зазим'ї. У Гоголеві на 12 гектарній ділянці споруджуватимуться індивідуальні житлові будинки для молодих сімей.

Не меншу увагу буде приділено сфері житлово-комунального господарства Броварщини. Для втілення запланованого потрібно близько 98 мільйонів гривень. Причому, понад три з половиною мільйони гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації та співфінансування будівельно-монтажних робіт варто вишукати в місцевих бюджетах, а також залучивши кошти спонсорів та благодійних фондів.

Програмою «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства в Броварському районі на період 2011-2014 років» цьогоріч передбачено замінити 21 кілометр ділянок водопровідних і каналізаційних мереж із використанням переважно полімерних труб, провести підготовчі роботи зі спорудження сміттєпереробного заводу, ввести в дію в Рожнівці, Красилівці, Зазим'ї, Погребах автобусні зупинки, побудувати та відремонтувати артсвердловини та кювети для забезпечення мешканців якісною питною водою в Гоголеві, Княжичах, Требухові, Богданівці, Мокреці, Заворичах, Рожівці. А ще - реконструювати каналізаційні мережі з очисними спорудами в Красилівці, Плоскому, Семиполках, Калиті, виконати реконструкцію водогону в тій же Калиті та продовжити санацію централізованого водопостачання в Требухові...

 

версія для друку