українська російська англійська
Антимонопольний комітет зібрав представників ринку акредитованих центрів сертифікації ключів за круглим столом
24.01.2012 | 11:48
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

В Антимонопольному комітеті України відбувся круглий стіл із учасниками ринку акредитованих центрів сертифікації ключів з метою обговорення шляхів вирішення проблемних питань у цій сфері.

Учасники одностайно погодилися, що сьогодні відсутні єдині стандарти діяльності акредитованих центрів сертифікації ключів.

Це, зокрема, може бути підґрунтям для обмеження конкуренції та створення штучних монополій на ринку послуг акредитованих центрів сертифікації ключів. Як наслідок, суб’єкти господарювання, що направляють в такі органи звітність та іншу інформацію в електронному вигляді, вимушені стільки раз придбавати послугу з накладення електронного цифрового підпису, скільки існує відповідних органів влади.

На думку учасників заходу, шляхом для вирішення цього питання є розробка нормативно-правового акту, який чітко визначав би стандарти та форми для акредитованих центрів сертифікації ключів.

Участь у круглому столі взяли представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної митної служби, ДП «Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України», ВАТ «Національний депозитарій» та інших підприємств зазначеного ринку.

 

версія для друку