українська російська англійська
Жодне резюме, надіслане Прем'єр-міністру, не залишилося без уваги
24.01.2012 | 14:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час одного з онлайн-спілкувань у соціальній мережі Фейсбук до Прем'єр-міністра Миколи Азарова звернулися молоді люди з проханням допомогти їм у працевлаштуванні на державну службу. Прем'єр-міністр пішов назустріч своїм респондентам і запропонував надсилати резюме на його електронну пошту.

«Нам потрібні розумні кадри, - заявив Глава Уряду. - Якщо людина відповідає вимогам держслужбовця, у нього є досвід роботи, нехай надсилає інформацію про себе. Ми зарахуємо його до кадрового резерву, і він зможе отримати посаду державного службовця в органах виконавчої влади, або в Кабінеті Міністрів».

У департаменті кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України повідомили, що цією можливістю скористалися багато. «Люди надіслали понад 900 звернень. Всі вони були нами детально розглянуті та направлені до відповідних органів », - відзначили фахівці департаменту.

За результатами розгляду надісланих резюме частина кандидатів зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців Секретаріату Кабінету Міністрів.

Крім того, за дорученням Прем'єр-міністра України М. Я. Азарова, 328 резюме кандидатів відправлені: центральним органам виконавчої влади -134 резюме, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям - 194 резюме. Всі ці резюме направлені для розгляду та включення до кадрового резерву на посади державних службовців з урахуванням вимог, визначених Положенням про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів.

версія для друку