українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд максимально враховуватиме думку громадськості по законопроекту про вищу освіту
24.01.2012 | 15:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд максимально враховуватиме думку громадськості щодо  законопроекту «Про вищу освіту». Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час проведення  громадських консультацій по даному законопроекту.

«Значення закону настільки велике, що Уряд ухвалив рішення спочатку обговорити його у такому складі при максимальній участі представників наших провідних вишів. Їх керівників я попросив, щоб запросили представників студентства, також було б непогано, щоб у процесі дискусії брали участь рядові викладачі, щоб такий доленосний закон був максимально апробований», - зазначив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду підкреслив, що він попросив керівництво Міністерства освіти і науки, молоді та спорту не брати участі у сьогоднішньому обговоренні, оскільки керівництво Міністерства може «пригнічувати» ініціативу керівників вишів. «Я попросив, щоб Міносвіти не брало участі у сьогоднішній дискусії, не тому, що ми їм не довіряємо, а тому, що ми хочемо, щоб максимально відкрито, максимально конструктивно провести цю дискусію, а, інколи, присутність Міністерства може «пригнічувати» ініціативу», - зазначив він.

Микола Азаров підкреслив, що Уряд максимально врахує думки, які будуть висловлені під час сьогоднішніх слухань.

У консультаціях беруть участь ректори вищих учбових закладів, представники студентства та експерти.

 

версія для друку