українська російська англійська
На Харківщині минулоріч відкрито 30 дитсадків - цьогоріч планують відкрити стільки ж
24.01.2012 | 16:06
Харківська ОДА

23 січня у с.Вовчанські Хутори Вовчанського району Харківської області, після 16-річної перерви, відбулося відкриття дошкільного навчального закладу «Дзвіночок». У церемонії відкриття взяли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, начальник головного управління освіти і науки Харківської ОДА Роман Шаповал, народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Панов.

Євген Савін щиро привітав всіх присутніх з відкриттям першого в цьому році дитсадка: «У минулому році ми відкрили в області 30 садочків, і в цьому плануємо відкрити стільки ж. Батьки, що сьогодні привели своїх дітей, можуть спокійно працювати, займатися власними справами, бо діти будуть під наглядом у цьому теплому та затишному будинку. Як би складно не було, та програма відновлення дитячих садків та груп стоїть на першому місці, як в країні, так і в нашій області».

Капітальний ремонт садка був проведений за кошти обласного бюджету, за допомогою депутатів та спонсорів. Наразі відновлено діяльність однієї групи на 22 дітини віком 3-6 років, а незабаром будуть відкриті обидві групи для дітей віком 2-4 роки та 4-6 років.

 

версія для друку