українська російська англійська
У Женеві розпочала роботу Всесвітня конференція радіозв'язку
24.01.2012 | 16:26
Прес-служба ДЕРЖАВНої СЛУЖБи СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

23 січня 2012 року в Женеві розпочала роботу Всесвітня конференція радіозв’язку (ВКР-12), що проводиться Міжнародним союзом електрозв’язку. В роботі ВКР-12 бере участь делегація України.

Участь у ВКР-12 делегація нашої країни, яку очолює голова Держспецзв’язку (Адміністрація зв’язку України) Геннадій Резніков та до якої входять представники багатьох відомств та організацій, має на меті захист інтересів України у сфері користування радіочастоним ресурсом на міжнародному рівні та забезпечення захисту діючих і запланованих до впровадження в Україні радіоелектронних засобів загальних та спеціальних користувачів.

На конференції розглядатимуться важливі для галузі телекомунікацій  України питання розвитку систем рухомого зв’язку та супутникових служб. Крім того, порядком денним Конференції передбачено розгляд питань використання радіочастотного спектру для забезпечення безпеки роботи авіаційних систем і впровадження нових систем повітряної рухомої служби, використання радіочастотного спектру для радіомовної супутникової служби, визначення потреби радіолокаційної служби у радіочастотному спектрі, використання радіочастотного спектру для потреб метеорології, а також впровадження нових цифрових технологій для морської рухомої служби.

Довідково:

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ), як міжнародна організація системи Організації Об’єднаних Націй, є форумом співробітництва урядів та приватного сектору з метою координації функціонування телекомунікаційних мереж та розвитку передових технологій зв’язку, використання радіочастотного ресурсу, сприяння побудові інформаційного суспільства на глобальному рівні.

МСЕ відповідає за регламентацію, стандартизацію, координацію і розвиток міжнародних телекомунікацій, а також за узгодження національної політики країн у цій сфері. МСЕ забезпечує прийняття на міжнародному рівні юридично-нормативних та нормативно-технічних документів розробляє правила, стандарти і рекомендації у сфері телекомунікацій та використання радіочастотного ресурсу.

На сьогодні до складу Союзу входять 193 держави-члени, більше 540 організацій-членів секторів і понад 150 асоційованих членів. Членами секторів Союзу, за умови згоди держави-члена МСЕ, є компанії-виробники телекомунікаційного обладнання, розробники технічних засобів і програмного забезпечення, оператори телекомунікацій, регіональні організації по стандартах і фінансові органи.                                                                                                                      

 

версія для друку