українська російська англійська
На Буковині постійний діалог з громадою знайде відображення в укладенні суспільного договору
24.01.2012 | 17:27
Чернівецька ОДА

24 січня голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв під час прес-конференції для регіональних і місцевих засобів масової інформації значну увагу приділив питанням реалізації на Буковині реформаторської політики Президента України, у тому числі її комунікативного забезпечення. Він відзначив, що без реформ країна не стане успішною європейською державою, і усвідомлення цього має бути не лише у представників владних структур, але й у широкого загалу, суспільства і його громадянських інститутів. Тому в області започатковано широкий суспільний діалог, який знайде відображення в укладенні суспільного договору, сказав Михайло Папієв.

За його словами, до нього залучені громадські організації, професійні й соціальні групи, експерти, профспілки, інші інститути громадянського суспільства. Саме такий суспільний діалог продуктивний, вважає голова облдержадміністрації.

“Буковинці мають знати, що і навіщо робить чи збирається робити влада – це їх право, і наш обов’язок, – підкреслив Михайло Папієв. – Тому всі важливі рішення крайової виконавчої влади виносяться на розгляд громадської ради – робочого ефективного інструменту громадянського суспільства в регіоні”.

Голова облдержадміністрації висловив переконання, що Буковина продемонструє приклад консолідації суспільства, толерантності, соціального партнерства всій Україні і ще раз засвідчить свою європейськість.

 

 

версія для друку